Кошик
84 відгуків
Всі види протипожежних робітПерейти
 • Понеділок
  09:00
  17:00
 • Вівторок
  09:00
  17:00
 • Середа
  09:00
  17:00
 • Четвер
  09:00
  17:00
 • Пʼятниця
  09:00
  17:00
 • Субота
  Вихідний
 • Неділя
  Вихідний
+38-057-727-09-01
+38-057-727-09-01
+38-057-727-09-01
Обслуговування вогнегасників
+38-057-727-09-01
Навчання ПБ, плани евакуацій
+38-067-570-70-01
Продаж протипожежного обладнання
+38-067-120-10-96
Продаж модулів та систем гасіння
+38-068-535-90-01
Пожежно-технічно підприемство ТОВ "Брандмайстер" (продаж та перезарядка вогнегасників, послуги)

Вогнезахисні матеріали

 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • picture 4
 • picture 5
 • picture 6
 • picture 7

Все частіше люди турбуються про необхідність захисту своїх осель, робочих і виробничих приміщень і т.д. від займань. Вогнезахист матеріалів і конструкцій стала актуальною темою. Все більш серйозний підхід виявляють замовники при перевірці на застосування вогнезахисту в будівельних конструкціях з різних матеріалів і навіть металу.

Поверхні, які потребують вогнезахисту
 

двері і вікна
Дверні та віконні прорізи
При установці дверей і вікон дуже часто використовуються наповнювачі, такі як будівельна піна, яка не робить опору поширенню вогню під час пожежі
 
вогнезахист деревини
Дерев'яні конструкції
Вогнезахист деревини є обов'язковим і законодавчо встановленою умовою при використанні її в якості несучих конструкцій будівель і споруд
 
 Повітроводи і канали вентиляції
Повітроводи і канали вентиляції
У більшості випадків, саме за цими інженерних комунікацій поширюється вогонь, тому їх вогнезахист допоможе знизити негативні наслідки пожежі
Покрівельні поверхні
Покрівельні поверхні
Оскільки при покрівлі дахів використовуються матеріали з бітуму, поліетилену, пресованої деревини, то проведення вогнезахисту є обов'язковою умовою експлуатації
 
Несущие стальные конструкции
Несучі сталеві конструкції будівель
При дії відкритого полум'я в межах від 5 до 15 хв. метал втрачає свої характеристики, що неминуче призводить до руйнування конструкцій
 
Бетон
Бетон та залізобетонні конструкції
Незважаючи на те, що дані будматеріали практично не схильні до горіння, при інтенсивному і тривалому впливі вогню настає їх руйнування
Вогнезахист

 

Вогнезахисні матеріали

Всі вогнезахисні матеріали, що пропонуються сьогодні ринком, можна класифікувати як:  різноманітні протипожежні фарби, емалі, лаки, просочення та штукатурки .Всі вони покликані загальмувати займання і знизити інтенсивність поширення полум'я. Основний їх функцією є поглинання тепла, збереження несучих здібностей конструкції, підданих вогнезахисту.

 

1) Вогнестійкі штукатурки і пасти

До складу вогнестійких штукатурок і паст можуть входити: азбест, деякі види цементу, гіпс, рідке скло, глини, а також волокнисті наповнювачі та інші різні добавки.

При гасінні пожежі водою (або просто в контакті з вологим повітрям) йде зворотна реакція, при цьому продукт гідратації збільшується в об'ємі в 2 рази. Гашене вапно «рве» поверхневий шар, утворюються «дутики», тріщини, які сприяють проникненню вогню всередину конструкції. Склади з використанням кварцового піску теж не вогнестійкі.
Значно більш ефективні вогнезахисні склади з використанням вермикуліту, перліту, каолінової вати і відповідних сполучних. Такі вогнезахисні пасти можуть додаватися в протипожежні двері, як вогнетривкий наповнювач між дверними полотнами.

Нанесення паст і штукатурних розчинів

Вогнезахисні пасти і штукатурки наносяться на поверхню деревини за допомогою валика, кисті, а також за допомогою розпилювання. Як і у випадках з обробкою поверхонь просоченнями і лакофарбовими матеріалами, перед нанесенням обмазок і паст необхідно самим ретельним чином підготувати поверхню. Навіть незначне наявність пилу погіршить зчеплення кошти з деревиною, що, в свою чергу, може привести до найсумніших наслідків. Деякі виконання вогнезахисних засобів припускають їх нанесення в декілька шарів. Як правило, обмежуються двома шарами. Більшість вогнезахисних паст і обмазок є екологічно чистими і не виділяють токсичних сполук.

2) Вогнезахисні фарби

Вогнезахисна фарба - суміш сполучного, пігменту і наповнювача, яка здатна до мимовільного затвердінню, причому утворюється плівка може служити як для вогнезахисту, так і для декоративних цілей. Вогнезахисні фарби найчастіше готуються з використанням калієвого рідкого (силікатної) скла.

Застосування: суху суміш змішують з температуростойкостью сполучною. Фарба, готова до вживання, як правило, зберігає свою придатність протягом 6-12 годин. Забарвлення здійснюється по поґрунтованої сполучною поверхні в два шари за допомогою кисті, валика або набризком.

Застосування та експлуатація високоякісних вогнестійких фарб допускається в будь-яких кліматичних зонах без обмежень. Можливість застосування на всіх об'єктах будівництва і реконструкції (житлові, адміністративні, складські, лікувальні, навчальні установи) для вогнезахисту дерев'яних, металевих конструкцій, повітропроводів і кабелів відкриває широкі горизонти використання сучасних фарб в повсякденному житті.
 

3) Антипірени

Антипірени уповільнюють займання і горіння в зв'язку з тим, що містять сповільнювачі горіння, синергисти (речовини, що підсилюють дію основного сповільнювача) і стабілізатори, що обмежують витрата сповільнювача.

Приблизно половину обсягу від загального виробництва антипиренов становлять неорганічні сполуки:

- гідроксиди магнію, алюмінію;
- поліфосфат і сульфат амонію;
- бура;
- Борна кислота;
- червоний фосфор і інші речовини.

4) Скловолокнисті шпалери

Негорючі шпалери зі скловолокна є екологічно чистим природним продуктом. Скловолокнисту нитку виготовляють з природної сировини: кварцового піску. Покриття для стін, виготовлені таким чином, мають виняткові якості.

Властивості: 

- вогнестійкість;
- паропроникність;
- водонепроникність;
- лугостійкість і кислотостійкість.

5) Плити

Використовуються для захисту всіх видів несучих конструкцій та інженерних комунікацій.
Плити виготовляються на силікатної основі з додаванням цементного в'яжучого речовини. Готовий матеріал легко піддається обробці (розпилу, фрезеруванню, свердлінню) столярним інструментом з пильними дисками з твердосплавними напайками фіксується на поверхнях за допомогою звичайних кріпильних виробів.

 

 

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 3
вогнезахист
Послуги з поверхневою вогнезахисної обробки:
- вогнезахисна обробка металоконструкцій,
- вогнезахист дерев'яних конструкцій (захист деревини),
- вогнезахисна обробка повітроводів,
- вогнебіозахисні обробки тканин,
- вогнезахист кабельної продукції.

 

Переваги

 

Поверхнева вогнезахисна обробка конструкцій дозволяє:

- запобігти обвалення будівлі і конструкцій, що значно зменшить економічні втрати від пожежі;
- збільшити час впливу вогню, протягом якого конструкція буде виконувати свої функції, що дасть додатковий час людям, що знаходяться в будівлі, залишити його;
- збільшити ступінь захисту людей від отруйних факторів пожежі, в момент пожежі значно знизити людські втрати;
- захистити технологічне обладнання, чим значно знизити непрямі втрати від пожежі;
- обмежити пожежу, спрощуючи таким чином роботу пожежним розрахункам по його локалізації та сприяти гасінню;
- забезпечити безпечну роботу пожежним розрахункам з гасіння пожежі.

Порядок проведення робіт з вогнезахисної обробки

Виконання робіт з вогнезахисту складається в проектуванні, виконання та прийнятті робіт з вогнезахисної обробки матеріалів, виробів, будівельних конструкцій, технологічних комунікацій (кабелів, повітропроводів тощо), проходок через протипожежні перешкоди і огороджувальні конструкції.

 

Наші партнери

promat 

Ammokote

Defens

Defender

Izovat

Укрбазальт

Брандизол

Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Brandmaster - послуги у галузі пожежної безпеки
+38-057-727-09-01
Обслуговування вогнегасників
+38-067-570-70-01
Навчання ПБ, плани евакуацій
+38-067-120-10-96
Продаж протипожежного обладнання
+38-068-535-90-01
Продаж модулів та систем гасіння
Україна Харківська область Харків вул. Греківська, 5.
М. Харків, вул. Греківська, 5.
Мапа