Кошик
16 відгуків
Всі види протипожежних робітПерейти
УкраїнаХарківська областьХарківул. Маршала Бажанова 21\23 (ул. Шевченко 1)61002
+38-067-422-90-01
+380
67
422-90-01
+380
93
422-90-01
+380
67
575-46-66
Пожежно-технічно підприемство ТОВ "Брандмайстер" (продаж та перезарядка вогнегасників, послуги)
Корзина
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • picture 4
 • picture 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Обучение пожарно-техническому минимуму

 Пожежно-технічний мінімум

ПТМ
Пожежно-технічний мінімум для чого?
Пожежно-технічний мінімум (ПТМ або пожежний мінімум) - необхідні знання, володіти якими зобов'язаний кожен співробітник з допуском до роботи. Незалежно від посади осіб зобов'язаний грамотно вести себе при загорянні, чітко уявляти відпрацьований алгоритм дій. Дотримання всіх правил допоможе уникнути серйозних трагедій. Відповідальні роботодавці планомірно готують етапи навчання працівників своєї компанії пожежного мінімуму. Чіткий і грамотний підхід до вирішення даної проблеми допоможе керівництву як уберегти колектив і обладнання у разі надзвичайної ситуації, так і уникнути проблем із законом - за відмову від організації навчання відповідальна особа несе адміністративну відповідальність.
Програма навчання пожежно-технічному мінімуму (ПТМ) являє собою повноцінний освітній курс, метою якого є навчання працівників правил і заходів пожежної безпеки.

Метою даного курсу є комплексне навчання працівників заходам пожежної безпеки, освоєння ними як теоретичних, так і практичних аспектів. Законодавчо встановлено, що навчання повинно носити періодичний характер і здійснюватися раз на три роки. Наказ роз'яснює необхідність вивчення пожежного мінімуму фахівцями будь-якої ієрархічної щаблі. Навчання пожежного мінімуму в нашому центрі розроблено як для робочих спеціальностей (курси для водіїв, охоронців, медичних працівників, та інших спеціальностей), так і для керівників будь-якого рангу. Оптимальне поєднання вартості та якості навчання пожежно-технічному мінімуму, високий професійний рівень викладацького складу нашого центру, сучасні методики подачі матеріалу, розроблені з урахуванням новітніх технологій та чинного законодавства, що застосовуються в процесі навчання, а також доброзичлива атмосфера, створювана в ході навчання – все це дозволяє зробити процес навчання цікавим, незабутнім і продуктивним. 

ПТМ
Навчання пожежного мінімуму у нашому навчальному центрі відбувається за декількома напрямками:

Теоретична частина (лекції) присвячена різноманітним питань в області пожежно-технічного мінімуму:

 • процесів горіння,
 • пожежі і загоряння, а також будівель,
 • приміщень і будматеріалів, які використовуються при будівництві,
 • питань визначення та вимог до їх вогнестійкості,
 • горючості, займистості і ряду інших параметрів;

Пожежно-профілактична підготовка, в ході якої розглядаються нормативно-правова база в галузі пожежної безпеки, питання пожежної профілактики і її організаційні основи.
Навчання пожежного мінімуму
Для того щоб зрозуміти, наскільки глибоко і якісно слухачі засвоїли матеріал навчання пожежно-технічному мінімуму, у фіналі навчання проводиться підсумкове письмове тестування. Авторитетна атестаційна комісія, перевіривши роботи, виносить вердикт, який визначає якість проходження навчання. Курсанти, які отримали в ході атестації позитивний результат, отримують посвідчення пожежно-технічного мінімуму, зразок якого Ви можете бачити нижче. Даний документ носить офіційний характер і свідчить про наявність у свого володаря реальних знань в області пожежного мінімуму, які можуть бути успішно застосовані на практиці.