Кошик
84 відгуків
Всі види протипожежних робітПерейти
 • Понеділок
  09:00
  17:00
 • Вівторок
  09:00
  17:00
 • Середа
  09:00
  17:00
 • Четвер
  09:00
  17:00
 • Пʼятниця
  09:00
  17:00
 • Субота
  Вихідний
 • Неділя
  Вихідний
+38-057-727-09-01
+38-057-727-09-01
+38-057-727-09-01
Обслуговування вогнегасників
+38-057-727-09-01
Навчання ПБ, плани евакуацій
+38-067-570-70-01
Продаж протипожежного обладнання
+38-067-120-10-96
Продаж модулів та систем гасіння
+38-068-535-90-01
Пожежно-технічно підприемство ТОВ "Брандмайстер" (продаж та перезарядка вогнегасників, послуги)

Огнезащитная обработка бетонных конструкций

 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • picture 4
 • picture 5
 • picture 6
 • picture 7

ВОГНЕЗАХИСТ БЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ

Перетворився в попіл дерев'яний будинок, який постраждав від пожежі, нікого не здивує. Але вразить факт, що стійкі і виключно міцні бетонні або залізобетонні конструкції, виготовлені з негорючих матеріалів, які теж бояться полум'я. І виною тому — вода, яка зазвичай вогню протиставляється.

БЕТОН ПІД ДІЄЮ ВОГНЮ
Секрет в тому, що вода, що входить до складу бетону, закипає при 250 °З, а це викликає вибуховий відділення шматків бетону.

Коли температура підвищується до 550 °С, починається процес розпаду гідроксиду кальцію на складові — негашене вапно і воду. При гасінні пожежі вапно вступає в реакцію з водою, збільшуючись в об'ємі в два рази. Цей процес «рве» бетон, утворюючи глибокі тріщини.

Властивості кварцового піску, що є невід'ємним складовим елементом бетону, також сприяють зниження його міцності. Маючи високу теплопровідність і здатність розширюватися при високій температурі, він викликає перегрів конструкції, збільшення її обсягу і внаслідок цього деформацію.

Вразливим місцем залізобетонних конструкцій є деформаційний шов, який закладається полімерним пальним герметиком. Герметик дуже швидко вигорає і відкриває шлях вогню і гарячого повітря.
Дані причини руйнування бетону визначають напрями його захисту від пожежі. Так, профилактика перегревания є способом пасивної захисту залізобетонних конструкцій, який полягає в створенні на поверхні елементів будівлі шару негорючого теплоізоляційного матеріалу з допомогою фарб, штукатурки або плит особливого складу.

ЗАСОБИ ЗАХИСТУ
ЛАКОФАРБОВІ КОШТИ
Самим актуальним способом в даний час є вогнезахист бетону интумесцентными фарбами («intumescent» — англ. «разбухающий», «растрескивающийся при нагріванні»). Якщо за кордоном вони з'явилися близько 50 років тому, то в Україні— лише нещодавно.

Наприклад, фарби «ОЗК-01» або «ХТ-7000/8000» дозволяють наносити тонкошарове вогнезахисне покриття. Під час пожежі вона спучується, утворюючи «шубу» — шар негорючої піни (пенококса), що володіє низькою теплопровідністю. Він захищає як від прямого контакту з полум'ям, так і від нагрівання конструкції (EI 120).

За статистикою, 70 % бетонних конструкцій захищаються від вогню вспучивающимися ЛКМ, інша частка припадає на конструктивну вогнезахист.

ШТУКАТУРНИЙ МАТЕРІАЛ
Штукатурка  є способом конструктивної вогнезахисту залізобетонних конструкцій, представляючи собою негорючу теплоізоляційну систему . Штукатурне покриття не боїться складних погодних умов, відмінно захищають залізобетон від вогню, ударної хвилі і температури. При пожежі така штукатурка не виділяє токсичних речовин, що особливо важливо при евакуації.

КОМПОЗИЦІЙНІ ПЛИТИ
Цей тип покриттів являє собою вогнезахисну композиційну плиту, скріплену клейовим складом. Вона служить цілям конструктивної вогнезахисту залізобетону, так і теплоізоляції. У складі може бути мінеральна (кам'яна) або базальтова вата, силікат, вермикуліт, магнезит.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

СПОСОБИ ОБРОБКИ
Знайте, що після вибору будь-якого із засобів захисту поверхню необхідно правильно підготувати.

Перед фарбуванням поверхні повинні бути очищені від забруднень і загрунтовані. Для цього можна використати спеціальний грунт-адгезію . Грунтовки  також мають здатність перетворювати іржу, яку можна попередньо не видаляти з поверхонь, що офарблюються, що є додатковою перевагою.

Лакофарбове засіб вогнезахисту може використовуватися як фінішне покриття бетонних конструкцій, колерується в пастельні тони. Фарбу можна наносити пензлем, валиком або безповітряним способом.

Перед покриттям поверхні штукатурним складом, її необхідно очистити від забруднень, старих лакофарбових покриттів і загрунтувати. Перед застосуванням матеріал розчиняється водою і наноситься пошарово, методом мокрого торкретування або за допомогою штукатурних станцій. Штукатурку можна наносити на конструкції до їх монтажу та за межами будівельного майданчика.

Монтаж композиційних плит здійснюється за допомогою анкерних елементів і/або вогнезахисного складу. Облицювання плитами, призначеними для вогнезахисту, складніше, ніж фарбування або обштукатурювання поверхні бетонних конструкцій, однак може здійснюватися і в холодну пору року. Завдяки невеликій вазі плити забезпечують мінімальне навантаження на несучі конструкції.

Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Brandmaster - послуги у галузі пожежної безпеки
+38-057-727-09-01
Обслуговування вогнегасників
+38-067-570-70-01
Навчання ПБ, плани евакуацій
+38-067-120-10-96
Продаж протипожежного обладнання
+38-068-535-90-01
Продаж модулів та систем гасіння
Україна Харківська область Харків вул. Греківська, 5.
М. Харків, вул. Греківська, 5.
Мапа