Кошик
16 відгуків
Всі види протипожежних робітПерейти
УкраїнаХарківська областьХарківул. Маршала Бажанова 21\23 (ул. Шевченко 1)61002
+38-067-422-90-01
+380
67
422-90-01
+380
93
422-90-01
+380
67
575-46-66
Пожежно-технічно підприемство ТОВ "Брандмайстер" (продаж та перезарядка вогнегасників, послуги)
Корзина
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • picture 4
  • picture 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Разработка оперативного плана тушения пожара

План гасіння пожежі (ПГП)

План гасіння пожежі (ПГП) - оперативний документ попереднього планування, встановлює порядок організації гасіння розвинулися пожеж та рятування людей на найбільш важливих і складних в оперативно-тактичному відношенні об'єктах.

План повинен передбачати: попереднє планування організації бойових дій підрозділів пожежної охорони, які прибули на місце пожежі і дії персоналу об'єкта, їх взаємодію; раціональну розстановку сил і засобів, що залучаються для гасіння пожежі; своєчасне забезпечення керівника гасіння пожежі (КГП) та штабу пожежогасіння оперативної та довідкової інформацією про особливості об'єкта, можливого масштабу розвитку пожежі, а також застосування засобів гасіння та забезпечення необхідних заходів безпеки.

1 2 3
1 2 3
Кому необхідний план тушіння пожежі:

- Підприємства (об'єкти) нафтогазовидобувної та нафтогазопереробної промисловості: нафтоперекачувальні станції резервуарних парків загальною місткістю 10 тис. м3 і більше, газокомпресорні станції; нафтогазопереробні заводи; споруди для видобутку і підготовки нафти і газу на континентальному шельфі; нафтобази резервуарних парків загальною місткістю 20 тис. м3 і більше; станції зберігання газу; об'єкти видобутку і підготовки нафти і газу.

- Підприємства (об'єкти), хімічної та нафтохімічної промисловості: підприємства з виробництва синтетичного каучуку; хімічної продукції із застосуванням вибухопожежонебезпечних речовин і матеріалів; шин і гумотехнічних виробів; з переробки й одержання зріджених вуглеводневих газів; виробництва мінеральних добрив.

- Підприємства (об'єкти) електроенергетичної промисловості: теплові електростанції незалежно від їх потужності; гідроелектростанції потужністю 20 МВт і вище; стаціонарні дизельні електростанції і газотурбінні установки потужністю 10 МВт і вище; підстанції 500 КВт і вище районні станції теплопостачання (промислових котелень) сумарною тепловою потужністю більше 300 Р. кал; резервуарних парків електростанцій і станцій теплопостачання (районних котелень).

- Підприємства (об'єкти) машинобудівній, металообробній та металургійній промисловості незалежно від їх виробничої потужності.

- Окремо розташовані технологічні установки і термінали з вибухопожежонебезпечний технологією виробництва.

- Виробничі корпуси промислових підприємств і будівлі не виробничого призначення житлової забудови з горючих покриттям загальною площею 1200 м2 і більше.

- Підприємства по зберіганню, переробці деревини та виробництва целюлози потужністю: по розпиловці деревини-50 тис. м3 в рік і більше; з виробництва целюлози і паперу 100 тис. т у рік і більше.

- Підприємства (об'єкти) транспорту: автомобільного (автовокзали, автокомбинаты і автопарки, трамвайно-тролейбусні парки, технічні центри і станції технічного обслуговування і ремонту технічних засобів); залізничного (станції метрополітенів та залізничні станції); авіаційного (аеропорти і аеровокзали, авіаційно-технічні бази); водного (морські та річкові порти, термінали);

- Лікувальні установи на 150 і більше ліжок, лікувально-профілактичні, оздоровчі установи на 200 і більше ліжок, амбулаторно-поліклінічні заклади на 250 відвідувачів в зміну, будинки соцзабезпечення на 200 і більше чоловік.

- Суспільно-адміністративні будівлі та споруди: адміністративно-управлінського і конторско-канцелярського призначення з чисельністю 150 і більше працюючих; торгові центри, супер-маркети, універмаги, криті ринки з поверховій площею 1500 м2 і більше; готелі, гуртожитки, мотелі (кемпінги) від 150 ліжко-місць і більше; підвищеної поверховості (9 поверхів); культові споруди.

- Навчальні та дитячі заклади: загальноосвітні школи та школи-інтернати на 150 і більше учнів, навчальні заклади середньої та вищої освіти. дитячі садки (комбінати) на 100 місць та більше; літні спортивні та оздоровчі табори та дитячі дачі на 100 місць та більше.

- Культурно-видовищні споруди: кіноконцертні зали, кінотеатри, цирки, театри; музеї, картинні галереї, апаратно-студійні комплекси телерадіокомпаній, виставкові зали, парки культури і відпочинку, зоопарки; палаци, будинки культури та інші видовищно-розважальні комплекси.

- Спортивні комплекси і споруди закритого і відкритого типу (стадіони, манежі, басейни, іподроми, велотреки та ін).

- Особливо цінні об'єкти, включені в Державний звід особливо цінних об'єктів культурної спадщини народів Російської Федерації;

- Підприємства харчової, переробної промисловості та рибного господарства, підприємства торгівлі, склади і бази, незалежно від призначення.

- Сільськогосподарські об'єкти: млинкомбінати, комбікормові заводи, продуктивністю 300 т/добу і більше; млини продуктивністю 200 т/добу і більше; елеватори та хлібоприймальні пункти ємністю 5000 т і більше; тваринницькі комплекси з кількістю великої рогатої худоби на 2000 голів і більше; свиней на 12000 голів і більше; стайні на 2000 голів і більше; кошари на 15000 голів овець і більше; птахівницькі комплекси на 500000 птахів і більше. - Будуються великі та унікальні об'єкти.

 

Умови створення ПГП
Розробці ПГП повинен передувати глибокий аналіз оперативно-тактичних особливостей об'єкта і його протипожежного стану з прогнозуванням місця виникнення і розвитку можливих ситуацій, а також масштабів їх наслідків, матеріали великих пожеж на аналогічних об'єктах. Розроблений ПГП повинен бути скоректований з планом ліквідації аварійних ситуацій об'єкта для спільного використання при ліквідації пожеж і аварій. При розробці ПГП на об'єкти життєзабезпечення міста (району) в обов'язковому порядку повинні враховуватися вимоги збереження безперервного режиму роботи максимальної кількості одиниць обладнання для забезпечення споживачів і учасників гасіння пожежі, а також забезпечення необхідних заходів безпеки.