Кошик
84 відгуків
Всі види протипожежних робітПерейти
 • Понеділок
  09:00
  17:00
 • Вівторок
  09:00
  17:00
 • Середа
  09:00
  17:00
 • Четвер
  09:00
  17:00
 • Пʼятниця
  09:00
  17:00
 • Субота
  Вихідний
 • Неділя
  Вихідний
+38-057-727-09-01
+38-057-727-09-01
+38-057-727-09-01
Обслуговування вогнегасників
+38-057-727-09-01
Навчання ПБ, плани евакуацій
+38-067-570-70-01
Продаж протипожежного обладнання
+38-067-120-10-96
Продаж модулів та систем гасіння
+38-068-535-90-01
Пожежно-технічно підприемство ТОВ "Брандмайстер" (продаж та перезарядка вогнегасників, послуги)

Порошкові вогнегасники

 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • picture 4
 • picture 5
 • picture 6
 • picture 7

Порошкові вогнегасники бувають переносні, пересувні!

 

Порошковые огнетушители: переносные, передвижные
Склад порошкових вогнегасників

Порошкові вогнегасники містять всередині спеціальний сухий порошок і будь-який інертний газ для створення тиску. На відміну від інших видів він дуже ефективний при гасінні вогню дуже широкого спектру палаючих речовин. Порошковий вогнегасник може загасити рідкі, тверді і газоподібні речовини, а також об'єкти під напругою. Він здатний працювати як при низьких, так і при високих температурах, причому таких, які не витримають інші види. Дієвість таких вогнегасників в рази вище інших.

ЧИМ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ порошкові вогнегасники ВІД ІНШИХ? 

Існує три основних види вогнегасників для усунення вогнищ загоряння в автомобілях. Це вуглекислотні, повітряно-пінні та порошкові вогнегасники. Термін придатності у кожного виду різний. Ще є водні вогнегасники, але при низьких температурах вони неефективні, тому цей вид не підійде для наших зимових умов.  Принцип повітряно пінного вогнегасника простий-при натисканні на кнопку виділяється піна, яка і гасить вогнище загоряння. На жаль, такі вогнегасники не можуть впоратися з великою площею загоряння, а в більшості випадків час- може врятувати життя. Тому, бажаючи убезпечити себе і свій автомобіль, краще віддати перевагу більш надійним видам вогнегасників. Вуглекислотні вогнегасники, як зрозуміло з назви, являє собою балон з вуглекислим газом. При виникненні пожежі за допомогою натискання на кнопку потік газу під тиском необхідно направити в потрібне місце, вуглекислий газ зменшує потік кисню, який підтримує «життя» полум'я, тим самим усувають язики полум'я і охолоджують джерело загоряння. Головним плюсом використання таких вогнегасників в тому, що вуглекислий газ не залишає слідів на предметах, на які він потрапляє.  Але також необхідно пам'ятати про те, що в разі використання даного засобу пожежогасіння можливі нові осередки займання. Тому вуглекислотний вогнегасник завжди повинен бути повним, і при гасінні необхідно ретельно видаляти навіть самий маленький вогонь.

 

Порошкові вогнегасники поділяються на кілька видів
 • Закачні - цей вид призначений для гасіння пожеж усіх видів. Вони оснащені манометром і спеціальним запірним пристроєм, який забезпечує легкість використання.
 • Газогенераторні - найчастіше використовуються в легкових автомобілях. Їх дія заснована на енергії газу. За різними параметрами застосування, таким як температура, тиск, розміри і терміни служби-порошкові вогнегасники ідентифікуються за номерами, наприклад, ОП1 (ВП2), ОП3 (ВП3), ОП5 (вп5), ОП70 (вп70).

 

 

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

СПОСІБ ДІЇ порошкових вогнегасників

Щоб привести в дію порошковий вогнегасник, необхідно висмикнути чеку і натиснути на кнопку. Що входять до складу речовини перекривають джерела вогню доступ кисню, тим самим запобігаючи подальше горіння. При пожежі в автомобіле- може застосовується в салоні і моторному відсіку. За правилами, використовувати порошковий вогнегасник потрібно на відстань трьох або чотирьох метрів.

срок годности вп
ПОРОШКОВІ ВОГНЕГАСНИКИ. ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ

Для правильного і безпечного використання цього засобу пожаротушенія- потрібно ретельно стежити за його станом і кінцевою датою використання. Термін придатності порошкового вогнегасника, як правило, становить десять років для типу ОП. Це середнє значення, але на практиці воно залежить від багатьох факторів. Існує поняття нормативного терміну придатності, виходячи з якого, можна зрозуміти, який максимальний термін може служити конкретний вогнегасник. Щоквартальна перевірка підтверджує справність приладу. Термін придатності порошкового вогнегасника ОП 4 - це класичний приклад тривалості служби стандартного приладу. Він працює протягом 10 років з перезарядженням раз в п'ять років. Якщо постійно його перезаряжать- то ви будете впевнені в безпеці своєї машини.

 

оп
НЕДОЛІКИ порошкових вогнегасників
 • По-перше , неприємним наслідком застосування такого вогнегасника є сліди від порошку. Їх не завжди вдається видалити з поверхонь, які були врятовані після пожежі. Можуть постраждати різні елементи автомобіля не тільки від вогню, але й від хімічного порошку. У цьому випадку такі складові частини не підлягають реанімації, і їх необхідно замінити. Але це краще, ніж поразка вогнем великих поверхонь.
 • По-друге , через деякий час порошок всередині балона може змінитися і стати непридатним для використання.
 • По-третє , тиск газу теж постійно знижується, особливо, якщо завершився термін придатності порошкового вогнегасника для автомобіля. По-четверте, порошкові вогнегасники не можна використовувати при гасінні лужних металів. Як і для чого його використовувати, написано безпосередньо на вогнегаснику .
Порошковые огнетушители вп
Перезарядки порошкових ВОГНЕГАСНИКІВ

Порошкові вогнегасники, термін придатності яких ще довго дозволяє їх використовувати, можна перезарядити для подальшої роботи. Зазвичай така перезарядка здійснюється приблизно через 1 рік. Залежно від моделі, визначається доцільність зарядки. Термін придатності порошкового вогнегасника ОП 2, через малий об'єм, краще не перезаряджати, а просто замінити на новий. Багато моделей малого обсягу теж не перезаряджаються, ми перезаряджати все!

Питання застосування вогнегасників, строк придатності яких минув, хвилює багатьох людей. Так як же застосувати порошкові вогнегасники, термін придатності яких вийшов? Можна потренувати навички гасіння, а потім здати балон в пункт прийому металобрухту, але краще зробити перезарядку. Цей варіант можна зробити в компанії Brandmaster.com.ua. Термін придатності порошкового вогнегасника строго регламентований правилами безпеки. Вам пощастило, прийому старих вогнегасників у нас за адресою Маршала Бажанова 21/23 і Ви зі спокійною душею можете його туди здати. На жаль це рідкість. Придумати свій варіант, наприклад, зробити з нього унікальний арт-об'єкт.

 

Порошковые огнетушители: СРОК ГОДНОСТИ. СРОК ГОДНОСТИ АВТОМОБИЛЬНОГО ПОРОШКОВОГО ОГНЕТУШИТЕЛЯ

Порошкові вогнегасники: Термін придатності. Термін придатності АВТОМОБІЛЬНОГО порошкових вогнегасників

Автомобіль прийнято вважати засобом пересування. Для деяких він є демонстрацією статусу або фінансового становища, для інших-способом пересування, для третіх-заробітком, але не в цьому суть. За будь-яким автомобілем необхідний догляд і належне оснащення. Багато водіїв не замислюються про призначення і користь вогнегасника в машині. Він може з'явитися в багажнику тільки перед технічним оглядом або за наполяганням співробітників державної автоінспекції. А даремно! Адже його відсутність в потрібний момент може привести до неприємних наслідків.

ПРИЗНАЧЕННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ВОГНЕГАСНИКІВ

Ніхто не може заздалегідь передбачити, що станеться з ним в наступну хвилину життя. Бувають непередбачувані випадки на дорогах, наприклад, ви проїжджаєте повз загорівся автомобіля, якому терміново потрібна допомога. Також немає гарантій, що випробування вогнем не торкнеться і вашого автомобіля. Для цього вогнегасник завжди повинен бути в машині, щоб уникнути таких форс-мажорів. Але який же вогнегасник необхідний для транспортного засобу? Щоб бути впевненим у своєму огнетушітеле- потрібно спершу розібратися які бувають види вогнегасників і в яких ситуаціях їх можна застосовувати.

Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Brandmaster - послуги у галузі пожежної безпеки
+38-057-727-09-01
Обслуговування вогнегасників
+38-067-570-70-01
Навчання ПБ, плани евакуацій
+38-067-120-10-96
Продаж протипожежного обладнання
+38-068-535-90-01
Продаж модулів та систем гасіння
Україна Харківська область Харків вул. Греківська, 5.
М. Харків, вул. Греківська, 5.
Мапа