Цену уточняйте
- Условия оплаты и доставки
- График работы
-
Контакти
-
Телефон:+38057-727-09-01, Обслуговування вогнегасників+38067-570-70-01, Навчання ПБ, плани евакуацій+38067-570-70-01, Продаж протипожежного обладнання+38067-422-90-01, Продаж модулів та систем гасіння
-
Адрес:вул. Греківська, 5., Харьков, Харьковская область, Украина
-
Email:sales1.brandmaster@gmail.com
-
- Условия возврата и обмена
-
Бесплатная
доставка
Розрахунок пожежного ризику - це: методика, за допомогою якої оцінюється, наскільки загоряння може бути небезпечним для людей і майна, ряд заходів, які мають бути прийняті на об'єкті для зниження загрози загоряння і зменшення їх руйнують наслідків.
Серед діючих зараз нормативно-правових документів хотілося б згадати перш за все постанова Кабінету Міністрів України 29 лютого 2012 №306 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної і пожежної безпеки «(зі змінами). Як бачите, в назві документа згадується не "ризик», а «ступінь ризику». Зважаючи на відсутність офіційно затверджених методик розрахунку ризиків виникнення надзвичайних ситуацій, автори документа ввели поняття «високої», «середньої» та «незначною» ступеня ризику.
Так, як стверджує вказаний нормативно-правовий акт:
«1. Критеріями, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері техногенної та пожежної безпеки, є:
1) здійснення такої діяльності на:
потенційно небезпечних об'єктах, об'єктах підвищеної небезпеки, а також на об'єктах, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, за переліком, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 №83 (Офіційний вісник України, 2015 року, №20, ст. 555) ;
об'єктах, віднесених до відповідної категорії з вибухопожежної та пожежної небезпеки (визначається відповідно до НАПБ Б.03.002-2007 «Норми визначення категорій приміщень, будинків та зовнішніх установок за вибухопожежною та пожежною небезпекою»)
2) кількість осіб, які перебувають на об'єкті (визначається відповідно до ДCTУ-Н Б В.1.2-16 діє до: 2013 «Визначення класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об'єктів будівництва»
3) умовна висота будівлі (визначається відповідно до ДБН В.1.1.7-2002 «Захист від пожежі. Пожежна безпека об'єктів будівництва»)
4) площа об'єкта;
5) категорія складності об'єкта будівництва (визначається відповідно до ДCTУ-Н Б В.1.2-16 діє до: 2013 «Визначення класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об'єктів будівництва»)
6) наявність підземних і / або підвальних поверхів, приміщень, споруд (визначається відповідно до ДБН В.2.2-9: 2009 «Будинки і споруди. Громадські будинки та споруди. Основні положення»);
7) приналежність об'єкта до пам'ятників архітектури і історії;
8) надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення "

Перелік НФП (небезпечні фактори пожежі)
НФП - небезпечні фактори пожежі, вплив яких може привести до сильного отруєння, травми і навіть загибелі людини, а також до матеріальних збитків. До небезпечних факторів пожежі відносяться, зокрема:
-
полум'я;
-
іскри, дим;
-
значне підвищення tº навколишнього повітря;
-
токсичні продукти горіння;
-
токсичні продукти термічного розкладання;
-
знижений рівень концентрації кисню.
Крім первинного впливу небезпечних чинників, існують ще й вторинне прояв ОФП, вплив яких також небезпечно для людини.
До даної категорії відносяться:
-
фрагменти скляних і дзеркальних поверхонь
-
частини апаратів, обладнання, агрегатів і різних конструкцій, зруйнованих в ході пожежі;
-
радіоактивні речовини і матеріали, що виділилися з апаратів і агрегатів;
-
токсичні речовини і матеріали, що виділилися з елементів зруйнованого обладнання;
-
електричний струм, що утворився в результаті винесення високої напруги на металеві та інші струмопровідні частини конструкцій, агрегатів і обладнання.

Небезпечні фактори вибуху
Внаслідок пожежі може статися вибух. Отже, при розрахунку пожежного ризику необхідно враховувати і небезпечні фактори вибуху:
-
максимальний тиск і tº вибуху,
-
висока швидкість наростання тиску при вибуху,
-
значний тиск у фронті вибухової ударної хвилі,
-
фугасні властивості вибухонебезпечного середовища.
Розрахунок пожежного ризику і визначення небезпечних факторів пожежі та вибуху допоможе власникам підприємств прийняти вірне рішення при організації виробничого процесу, розподілі сировинних ресурсів, при плануванні приміщень. Крім того, розрахунок пожежних ризиків для промислових об'єктів змусить адміністрацію більш відповідально поставитися до вибору апаратів, агрегатів та іншого технологічного обладнання.

Компанія Brandmaster надасть консультацію та допомогу в сфері пожежної безпеки, так як для будь-якої фірми, підприємства або організації забезпечення пожежної безпеки є однією з найважливіших задач. Законодавство зобов'язує керівників і власників фірм, підприємств або організацій виконувати всі нормативні вимоги, встановлені законом. В іншому випадку може наступити не тільки адміністративна відповідальність, а й кримінальна. Для того щоб професійно убезпечити себе від потенційних ризиків і потрібна допомога фахівців.
Наша компанія здійснює видачу висновків на відповідність об'єкта вимогам пожежної безпеки та на відповідність розрахунку пожежного ризику вимогам нормативно-правових актів у сфері пожежної безпеки, а також надає інші консалтингові послуги.
Фахівці нашого підприємства мають високу кваліфікацію і досвід робіт з вирішення спірних питань в галузі пожежної безпеки. Якість виконаних оцінок дозволяє вигравати суперечки і мінімізувати витрати на покупку протипожежного обладнання.
Ми завжди готові надати кваліфіковану допомогу і поборотися за чесність і відкритість у діалозі між підприємцем і контролюючим органом!
- Цена: Цену уточняйте